AŤ NÁS TROŠKU POZNÁTE

Nepotkali jsme se náhodou. Cesty se nám sešly, protože jsme ve svých oborech hledali uplatnění, které ocení, že umíme zacházet se svojí vlastní svobodou. Že chápeme nejen práva, ale i povinnosti, a máme smysl pro zodpovědnost vůči sobě i svým klientům.

Každý člen našeho týmu je specialista ve své roli a má v sobě ten správný poměr sebevědomí, pokory a energie, aby se ve své specializaci neustále zdokonaloval. Neschováváme se za odborné výrazy a zkratky. Na druhé straně vždy vidíme lidi, klienty i návštěvníky webu.

já

Ing. Silvie Vilémová

managing partner & creative director

Silvie se věnuje podnikání a ekonomice už více než 8 let. Tvoří nejen ekonomickou, ale především strategickou část pro naše klienty.

Díky ní se našim klientům vrací investované finance a dokáží si vypěstovat stabilní značku. Její doménou je estetika, cit pro detail a trpělivost, což oceňuje především firemní tiskárna.

Intenzivně se věnuje grafice a má slabost pro nové technologické hračky.

Mgr. Jana Hamplová

development & project manager

Jana má letité zkušenosti jako vývojář v továrnách na weby a SEO specialista v mezinárodních portálech. Vedla týmy IT specialistů při mezinárodních projektech.

Má výborné nejen marketingové, ale i technické dovednosti. Proto dokáže hravě přeložit prodejní požadavky našich klientů do efektivních technických parametrů internetu. Má ráda výzvy a když ji nenajdete v tělocvičně, zkuste vinárnu.

jana-o-nas
 • Bc. Anita Slavíčková tester

  Anitka nabrala zkušenosti jako odborný IT tester na projektech Komerční banky, ČSOB, České pojišťovny nebo AirBank. Nyní se stará, aby vaše weby byly na jedničku. Pokud zrovna není zahrabaná v projektech, cestuje po světě. Kromě on-line aplikací s oblibou testuje nejrůznější druhy tekutého chleba.

 • MgA. Michal Urbánek pomocný grafik

  Michal vystudoval grafiku na Univerzitě Tomáše Bati. Má za sebou dlouholetou praxi jako UX designer a online markeťák. Hrozně rád pracuje a ještě raději si povídá. Domníváme se, že Michal je důvodem, proč operátoři tak dlouho nechtěli zavést free tarify.

 • Hanka Liberdová koderka

  Hanka je momentálně na mateřské dovolené, ale v druhé směně nám pomáhá upravovat design webových stránek, rozřezávat newslettery a rozvíjet nové technologie ve stále se posouvajících nárocích na webové prezentace.

 • Petra Velebilová fotografka

  Petra je profesionální fotografka již několik let. Stará se, aby naši klienti měli na svých webech i propagačních materiálech kvalitní a originální fotografie a aby i oni vypadali na fotkách nejlépe, jak dokáží. K tomu jí dopomáhá zrcadlovka a photoshop.

 • Zuzana Fuljerová finanční manažerka

  Zuzka je hrdinou naší firmy. Účtuje levou zadní a nebojácně obíhá úřady vyzbrojena kávičkami. Miluje papíry a formuláře a celoročně se připravuje na Běh kancelářských krys, protože v hodu šanonem a jízdě na kolečkové židli se cítí bezkonkurenčně nejlepší.

 • Kim & Dexter security managers

  Útulkový Kim a jakože čivava Dexter se narodili, aby pomáhali a chránili 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. To také svědomitě dělají z pozice svých pelíšků. Ve volném čase se věnují honění motýlů a slepic. Jsou neúplatní, dokud nepřinesete tlačenku z farmářských trhů.