PODPORA A SPOLUPRÁCE

Věříme, že úspěchem ke zdravému fungování podnikání i společnosti je spolupráce, vzájemné sdílení vědomostí a zkušeností a nabízení svých možností těm, kteří je potřebují. Svoje profesionální znalosti předáváme na školeních, přednáškách i kongresech, protože ze zkušenosti víme, že i jediná informace může vést k úspěchu. Nezáleží nám na tom, jestli začínáte nebo už máte rozjeté podnikání. Vždy budeme chodit na schůzky a networkingové akce i s vašimi vizitkami a budeme přemýšlet nad tím, jak vytvořit nové příležitosti.

 
 

Úspěch je otázkou štěstí, to vám řekne každý neúspěšný…

MEZINÁRODNÍ KONFERENCE – EQUAL PAY DAY 2015

Podpořili jsme pátý ročník konference Equal Pay Day a naše projektová manažerka a vývojářka si také zamentorovala, aby ukázala, že IT je obor jako každý jiný. Že není důvod, aby se ženy nenaučily programovací jazyk, když jsou schopny se naučit plynule třeba angličtinu. Vysvětlila, že IT produkty jsou v dnešní době vyvíjeny především pro koncové uživatele, nikoli pro vývojáře samotné, jak si stále řada ajťáků myslí.

KONFERENCE EOED PRAGUE 2014

Podpořili jsme marketingově a strategicky 2. ročník konference EOED Prague 2014, jejíž téma bylo podnikání a mikrofinancování v ČR. Pomáháme rozjíždět začátek mikropůjček v české republice a podporujeme i další aktivity, abychom docílili zavedení mikrofinancování i u nás. I přes všechny systémové, legislativní i společenské překážky budeme s našimi partnery bojovat za průhledné zavedení podpory podnikatelkám i podnikatelům, kteří chtějí začít svůj „malý podnikatelský sen“. A to i přesto nebo právě proto, že pochází ze společensky znevýhodněných skupin a jsou v situacích, se kterými jim stát nedokáže pomoci.

MENTORING NA HR DAYS

Naše projektová manažerka mentorovala na HR days na téma “Jakým jsi sportovcem, takovým jsi zaměstnancem”. Sportovní fyziologie spojená s typologií je základem pro rekrutování vrcholových sportovců do olympijských týmů. My jsme se o tuto teorii podělili ve spojení s náborem nových zaměstnanců a zajišťování jejich pozic ve firmě tak, aby byli spokojeni jak zaměstnanci, tak zaměstnavatelé.